قوانین اجاره سوئیت و اقامتگاه در ورزنه

کاربر قبول می کند که کلیه شرایط و قوانین مندرج در این متن را مطالعه و تایید نموده است.

سایت ورزنه من (پچویز) هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات رزرو به روش تماس مستقیم با صاحب منزل ندارد. شما می توانید جهت اطمینان خاطر در رزرو از قسمت رزرو آنلاین اقدام نمایید.

هدف سایت گردشگری پچویز ، کمک به توسعه صنعت گردشگری و جلوگیری از سردرگمی مسافرین و میهمانان شهر کبوتران سفید بال ورزنه می باشد.

یکی دیگر از اهداف سایت پچویز  کمک به درآمدزایی خانوارهای ورزنه ای میباشد که درآمدشان با وجود خشکسالی به صفر رسیده است. (اکثریت مردم ورزنه به شغل انبیا، شغل شریف کشاورزی مشغول هستند. با توجه به خشکسالی و نبود آب این عزیزان در وضعیت مالی بسیار سختی قرار دارند و کمک به این عزیزان در صدر اهداف پچویز قرار دارد)

تارنمای سابت پچویز (pechviz.ir) تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است. البته ممکن است که به علت اشراف نداشتن بر بعضی قوانین مطالبی مغایر نیز در سایت وجود داشته باشد. از شما عزیزان خواهشمندیم که این موارد را به ما اطلاع دهید، سریعا مسدود و یا حذف خواهد گردید. شما می توانید از فرم گزارش اشکال به ما اطلاع رسانی نمایید.

1- اجاره ی کلیه موارد تنها و تنها با ارائه ی مدارک شناسایی و مخصوصا محرمیت افراد امکان پذیر است.بنابراین همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به واحد اقامتی الزامی است. سامانه پچویز هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت. هم چنین پچویز از اجاره ی کلیه املاک به منظور برگزاری مراسم همانند جشن تولد و مهمانی مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی جدا معذور است.

3-ساعت تحویل و تخلیه به صورت توافقی میباشد. البته ساعتی که عرف می باشد و در اکثر موارد مورد استفاده قرار می گیرد به شرح زیر است.

ساعت تحویل 14 و ساعت تخلیه 12 میباشد.

نکته: زمان تحویل و یا تخلیه واحد اقامتی مطابق با قانون آن واحد اقامتی می باشد در صورت نیاز به تحویل واحد اقامتی زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

4- در صورت پرداخت به روش غیر اینترنتی بدلیل نامشخص بودن واریز کننده فورا باید پس از واریزی اعلام گردد و تاییدیه رزرو دریافت گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه پرتال پچویز نخواهد بود.

5- رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی حاکم بر جامعه و هم چنین رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مسافر طی مدت اجاره امری الزامی است. همچنین لازم است که مسافرین گرامی در سفر به هر شهر متعهد به عرف منطقه (مانند رعایت حجاب، صدای موسیقی در ساعات پایانی شب و همراه نبردن حیوانات خانگی …) باشند.

6-  قیمت توافق شده که از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به مسافرین و مالک محترم اعلام می شود ملاک است و صاحب منزل حق گرفتن مبلغ اضافه از مسافرین ندارد. همچنین گرفتن هر عنوان هزینه ای اعم از پورسانت و حق کمیسون، و حق دلالی غیر مجاز میباشد. (البته فروش غذای خانگی، نان محلی، مالک( نان روغنی) و… جز این دسته مجاز نمیباشد).

نکته: در صورتی که تخلفی از صاحب منزل صورت بگیرد وب سایت پچویز علاوه بر اینکه آن منزل را جریمه میکند . همچنین آن  را به صورت دائم از سایت خود حذف می نماید.

نکته:  در صورتی که با همچین مواری روبه رو شدید به تلفن 09140046114 تماس بگیرید و یا از طریق فرم ارتباط باما به ما اطلاع دهید.

قوانین لغو رزرو:
۱- میهمانان محترمی که به هر دلیل از انجام سفر منصرف می گردند باید در اسرع وقت کنسلی رزرو خود را به صاحب منزل که تلفن آن بعد از رزرو در اختیار شما قرار می گیرد اطلاع دهند. یا به اپراطور پچویز اطلاع دهند. در هر زمانی و تحت هر عنوانی کنسلی صورت پذیرد مبلغ کنسلی در هر رزرواسیون مشخص می شود و درصورتی که رزرو فاقد کنسلی باشد کل مبلغ اجاره توسط میزبان اخذ می گردد.

۲-رزرو های نوروزی و رزروهای ایام پیک (تابستان،تعطیلات ،اعیاد،شهادت ائمه اطهار و…ایام پیک می باشد) به هیچ عنوان کنسل نمی شود و هیچ مبلغی به مسافر عودت داده نمی شود

نکته: در مورد شرایط ابطال رزرو (کنسلی یا انصرافی) به صورت توافقی در میان میزبان و مسافر بوده و تارنمای پچویز دخالتی در این توافق ندارد.
نکته: در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، واحد اقامتی برای مسافر خالی نگاه داشته شده و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.
مسافرین عزیز می توانند مبلغ بیعانه را به حساب سایت پچویز واریز نمایند. وب سایت پچویز موظف است  مبلغ بیعانه را طبق قوانین لغو رزرو پرداخت به مسافر پرداخت نماید.

7- ورود حیوانات خانگی به همراه مسافر به منازل و سوئیت های اجاره شده ممنوع است. البته نگران نباشید برخی منازل و اقامتگاه ها اجازه ورود حیوانات خانگی به داخل منزل را می دهند. قبل از رزرو اطلاع دهید.

توجه :
کسانی که به هر شکل در سامانه رزرو ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند ، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماسهای تلفنی و غیره ، با استناد به قانون تجارت الکترونیک و به عاملیت پلیس فتا ( پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ) برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد