اقامتگاه بومگردی نگار

قصد داریم یکی از اقامتگاه های خوب شهر ورزنه یعنی اقامتگاه نگار را معرفی کنیم. اقامتگاه سنتی به نسبت از سایر اقامتگاه های شهر بزرگتر است . همچنین تمامی اتاق های نگار دارای سرویس بهداشتی و حمام اخصاصی میباشد.

تاریچه اقامتگاه سنتی نگار:

اقامتگاه سنتی، نگارخانه ای تاریخی است که توسط آقای ابراهیمی بازسازی شده است. قدمت این اقامتگاه به دوران پهلوی باز میگردد. 

نگار نامی است زنانه که به معشوق دلالت دارد و در زبان فارسی به معنای نقش و طرح است.

هدف نگار فراهم آوردن محیطی زیبا و جذاب برای گردشگران میباشد. شما با حضور در نگار احساس می کنید که در منزل خودتان هستید. اقامتگاه بومگردی نگار حیاطی بزرگی دارد است که به صورت مشترک در اختیار همه ی مهمان ها قرار می گیرد. همچنین پشت بامی آرام و لذت بخش ، آشپرخانه ای نقلی و عمومی که زیباترین لحظات را برای شما رقم می زند.

همانطور که گفتیم تمامی اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی میباشد.

در این اقامتگاه صبحانه ، ناهار و شام خانگی ویژه مهمانان طبخ و ارائه می شود.

این اقامتگاه در مرکز شهر ورزنه قرار دارد. فاصله ی حدودی این اقامتگاه تا کویر ورزنه  8 کیلومتر میباشد. فاصله اقامتگاه نگار ورزنه تا پل تاریخی حدود 1 کیلومتر است. این اقامتگاه فاصله کمتر از 200 متر با سوپر مارکت دارد. همچنین مراکر خرید و بازار شهر با شما فاصله ی 300 متری دارد.

این سوئیت از قوانین پچویز پیروی می کند. برای مشاهده ی متن قوانین کلیک کنید.

توجه داشته باشید که با پرکدن این فرم رزرو شما کامل نمی شود . بعد از پرکردن فرم ما با شما تماس می گیریم. سپس شما مبلغی را به عنوان بیعانه برای اقامتگاه واریز می کنید.