اقامتگاه بومگردی ورزنه

در این پست قصد داریم اقامتگاه بومگردی ورزنه را به شما عزیزان معرفی کنیم. شما می توانید اقامتگاه سنتی ورزنه را از همین صفحه رزرو نمایید.

اقامتگاه بومگردی ورزنه یکی از مناسبت ترین مکان های اقامت در شهر ورزنه میباشد. حیاط اقامتگاه سنتی ورزنه سرپوشیده هست و در فصول سرد سال لحظات بیاد ماندی برای شما رقم می زند. اقامتگاه سنتی ورزنه، خانه متروکه بوده و قدمتش به دوران پهلوی می رسد . البته چند سالی است که آقای احمد شهباز اقامتگاه بومگردی ورزنه را مرمت و بازسازی نموده اند.

این اقامتگاه در مرکز شهر ورزنه قرار دارد. فاصله ی حدودی این اقامتگاه تا کویر ورزنه  8 کیلومتر میباشد. فاصله اقامتگاه بومگردی ورزنه تا پل تاریخی حدود 1 کیلومتر است. این اقامتگاه فاصله کمتر از 200 متر با سوپر مارکت دارد. همچنین مراکر خرید و بازار شهر با شما فاصله ی 500 متری دارد.

برای رزرو اقامتگاه بومگردی ورزنه می توانید با شماره تلفن 09140046114 تماس بگیرید یا از بخش رزرو آنلاین همین صفحه این اقامگتگاه را رزرو نمایید.

این سوئیت از قوانین پچویز پیروی می کند. برای مشاهده ی متن قوانین کلیک کنید.

توجه داشته باشید که با پرکدن این فرم رزرو شما کامل نمی شود . بعد از پرکردن فرم ما با شما تماس می گیریم. سپس شما مبلغی را به عنوان بیعانه برای اقامتگاه واریز می کنید.